ALTIN KAPLAMA EĞİTİMİ

Mobil kaplama Eğitimi

Mobil kaplama sistemini kullanabilmek için mutlaka eğitimini almanız gerekmektedir. Eğitimlerimiz Real Gold Türkiye tarafından İstanbul ofisinde verilmekte ve bir gün sürmektedir..

Altın Kaplama Yapılan Ürünler Zarar Görür Mü?

24 Ayar Altın Kaplama ürünlerinize zarar vermez. Elde yıkama ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Parlaklığını ve ışıltısını yitirmez.

Altın Kaplama – Ne tür eşyalar kaplanabilir?

Hemen hemen, tüm metalik iletkenliği olan yüzeyler kaplanabilir. Araba logoları/amblemleri genellikle sert plastik üzerine nikel kaplamalı yapılır ve en üst yüzeyinde krom kaplama vardır. Biz kromu sökerek, nikel üzerine 24 ayar altın kaplıyoruz. Çünkü altının krom üzerinde yüksek oranda tutunurluğu yoktur fakat nikel üzerinde çok güçlüdür. Bazı alüminyum bazlı logolar/amblemler kaplamada verimsiz olabilir. Plastik cep telefonlarını altın kaplamayı önermiyoruz çünkü, her gün yoğun olarak cebinize ve çantanıza koyarken sürtünme, darbelere maruz kalmaları üzerindeki altının ömrünü kısa sürede azaltacaktır, cep telefonları için, sağlamlık, dayanıklılık, direnç gücü baz alındığında, metal aksamlı olanların altın kaplanmasını öneriyoruz.

Altın kaplama ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soruyu Real Gold kaplama hizmetlerine ücretsiz olarak sorabilirsiniz.

İletişime geçmek için tıklayınız..

Real Gold ana siteye gitmek için tıklayınız

Altın Kaplama Eğitimi Video