[vc_section full_width=”container-wide”][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Real Gold Hakkımızda – Kaplama hizmetleri ve Makina

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][pergo_digital_strategy display_style=”content-6″ image=”http://realgold-turkiye.com/wp-content/uploads/2014/12/chrome-adler9.jpg” subtitle=”REALGOLD” title=”Şirket Hakkında” display=”techs” tech_title=”” techs_group=”%5B%7B%7D%5D” name_color=”rose” tag=”h3:h3-xl” params=”%5B%5D”]Real Gold şirketi 2003 senesinde Almanya’nın Regensburg kentinde kurulan Firmamız Tüm Dünya ya hizmet vermektedir !
Merkezi Almanya’ da olan, Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’ya ve orta doğu ülkelerine (28 devlette ve binin üzerinde Bayi ile ) hizmet veren profesyonel bir kaplama ve Üretici şirketiyiz. Ağırlıkla Mobil Altın Nano Kaplama Sistemleri ve Solüsyonlar , Su Transfer Baskı (Desen Kaplama ) , Krom Boya Sistemleri , Mobil Boya Kabinleri üretiyoruz.

Firma Hakkında

Real Gold, bu benzersiz mobil kaplama tekniğinin satışında piyasada öncü bir konuma sahiptir. Sistemlerimiz endüstri standartlarını yerine getirmektedir ve daimi işletime uygundur. Bununla adeta komple bir mobil galvanize tesis almaktasınız! Fakat bunun için masraflı ve pahalı işletim onaylarını ya da pahalı şartları yerine getirmenize gerek yok! Cihaz mobil olarak 12 voltluk araç bataryasında da çalıştırılabilir. Her boyutta kaplama yapabilirsiniz, aynı zamanda kısmi kaplamalar da yapabilirsiniz. Cihazın kullanımı çocuk oyuncağı kadar basit. Gerekli tüm ayarları sistem otomatik olarak üstlenmekte ve algılamaktadır. Kaplama yapmak için parçaların sökülmesi gerekliliği yok ve çoğunlukla ihtiyaç duyulmamaktadır. Sıvılarımız, asit veya zehirlerden oluşmamaktadır ve böylelikle tehlikesiz bir çalışma mümkün olmaktadır.[/pergo_digital_strategy][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”container-wide”][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column][vc_column_text]

Real Gold – Altın Kaplama / Krom Boya / Desen Kaplama / Soft Kaplama

Real Gold Türkiye’den her türlü makina üretimi ve bayilikler !

Altın Kaplama Kitleri – Desen Kaplama Kazanları ve Folyolar – Krom Boya Sistemleri ve Real Soft

[/vc_column_text][vc_column_text]E-Ticaret Sitesi   ETICARET SITESI
Web Sitesi           REAL GOLD AVRUPA

Ticari fikre ilişkin:

Yeni başlayanlar ve şirket kurucuları için:

Tecrübelere göre, sistem alındıktan sonra hemen hızlı bir şekilde para kazanılmak istenmektedir. Bundan dolayı en önemli adım olarak ilk önce şu soru söz konusu olmaktadır: Şimdi benim şirketimin adı ne? Marka olarak yükselmek için hangi logoyu seçeceğim? İnternet sayfası için hangi metni seçeceğim ve her şeyden önce, benim el ilanlarımı, kartvizitimi ve reklam taşıyıcımı kim tasarlayacak?

Sadece en son belirtilmiş olan hususlar dahi size binlerce Euro’ya mal olacaktır ve ardından da sizi halen kimse tanımayacaktır, dolayısı ile yine en baştan başlamanız gerekecektir. Prensip: MC Donalds’a karşı kızarmış patates standı. Eğer siz zaten bir girişimseniz, bir ticari unvanınız, kendinize ait bir müşteri potansiyeliniz, kendinize ait bir ürün yelpazeniz varsa ve başarı adına genişleme ve ilaveler arıyorsanız durum değişir!

Ticaret paketi

Eğer isterseniz, size , sisteme optimal olarak ticaret paketini, yani koruma altında olan “Real Gold” adının ve logosunun tüm kullanım haklarını, logo, el ilanı, kartvizit, araç üzerine yazı yazma, reklam taşıyıcı gibi, sizin bizzat bastırabileceğiniz hususlar da dahil olmak üzere  satarım. Ayrıca web sayfamdan metnin tümünü ve fotoğrafları alabilirsiniz veya size ücret karşılığı tam olarak aynı siteyi, sadece kendi metniniz ve kendi adresiniz gibi değişikliklerle oluşturabilirim. Bunun dışında kendiniz de istediğiniz gibi bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Böylelikle sadece benim şu ana kadar radyo ve televizyondan vermiş olduğum ön hizmetten ve sürekli olarak büyümekte olan tanınmışlık derecesinden dolayı müşteriler tarafından aranacak ve bulunacaksınız.

Hususi gereklilikler

Hâlihazırda kendi şirketlerini yöneten ve kendi ürün ve müşterilerine sahip olan kişilerin, aslında normalde bu ticaret paketine ihtiyaçları yoktur. Fakat hususi durumlarda reklam taktiği olarak tanınmış bir marka olan “Real Gold” markasını kullanmak kesinlikle mantıklı olabilir. Bu karar tamamen size bağlıdır. Daha sonradan da her zaman için kullanım talebinde bulunulabilir! Sadece bir kereye mahsus çok cüzi bir lisans ücreti tahakkuk edecektir.

Real Gold piyasada öncü durumdadır ve rakipsizdir! Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz ve başarımız bizi haklı kılmaktadır: Şahsi irtibat, sürekli ve ücretsiz destek ve meslek içi eğitim, ücrete tabii Hotline yok, ücrete tabii güncelleştirme yok, gizli yan masraflar yok, sürekli olarak tüm parçalar ve tüm sıvılar depoda, el kitapları Almanca olarak basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır!

Mobil cihaz 2 versiyon olarak mevcuttur. Fiyatlar ilişikteki bilgi sayfalarında yer almaktadır. 

Çok önemli: Cihazın ücretinin ödenmesi ve opsiyonel olarak lisans ücretinin ödenmesi ile birlikte tüm ücretler ödenmiş olmaktadır. Biz satış komisyonu, gizli vesaire ücret veya ilave masraflar talep etmiyoruz. Siz sadece Real Gold lisanslı veya lisansız olarak cihazın ücretini ödüyorsunuz ve benim koruma altında olan markamın kullanım hakkını alıyorsunuz ve ayrıca bir CD dolusu altın kaplanmış eşya fotoğrafları ve el ilanlarına, reklam taşıyıcılarına, araç üzeri yazılar, kartvizitler için doysalar alıyorsunuz. Metinleri Real Gold Türkiye adresinden komple olarak temin edebilirsiniz ve böylelikle en baştan itibaren mükemmel bir temel sahip olur ve tamamen en baştan başlamak zorunda kalmazsınız! Ayrıca bana herhangi bir hesap verme yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. Siz kendinizin patronusunuz ve istediğiniz gibi reklam yapabilir, hareket edebilir ve fiyat oluşturabilirsiniz. Fakat buna rağmen sürekli olarak bizim tecrübemizden de istifade edersiniz!

Sürekli olarak mevcut olan reklamımızdan siz de istifade edecek ve Real Gold üzerinden daima dinamik ve gelişmiş bir şekilde bulunacaksınız.

Mobil kaplama sistemimiz hakkında bilgi

Sistemin kendisine ilişkin olarak:

Esas olarak, mobil olarak devreye sokulabilen sistemimiz ile başka hiçbir ön çalışma olmaksızın metal, çelik, yüksek kaliteli çelik, kromlanmış suni madde gibi tüm iletken maddeler, gerçek 24 ayar altın (999 çok ince öğütülmüş altın), gümüş, platin, krom, rhodium, nikel ve bakırla oynarcasına basit ve herhangi bir ön bilgiye gereksinimi olmaksızın kaplanabilmektedir. İlave bir işlem ile suni maddeleri, ahşabı özellikle iletken hale getirebilir ve daha sonra bunları da kaplayabilirsiniz. Tabaka kalınlığı tesir süresine ve materyale göre uyarlanabilmektedir, yani aynen her galvaniz işletmenin ulaşabildiği tabaka kalınlığına bizler de ulaşabilmekteyiz!

Sistem, kaplanacak olan eşyanın boyutunu otomatik olarak algılayabilmekte ve kendisini bu şekilde ayarlayabilmektedir. Sistemin böylesine yüksek teknolojik bir donanıma sahip olmasından dolayı yanlış bir şey yapılamaz. Yüksek içtepi frekansı işlemi ile çalışmaktadır ve bundan dolayı demir paradan komple bir araca, kilise haccına, soğutucu ızgaraya kadar, örneğin diğer tüm galvanize işlemlerinin sonuçsuz kalabileceği her şeyi altınla kaplayabiliriz! Kısmi kaplamalarda sorunsuz olarak yapılabilmektedir!

Üst yüzeyin özel olarak bir ön işleme tabi tutulmasına gerek yoktur, sadece tamamen temiz olmalı, katı ve sıvı yağdan tamamen arındırılmış olmalıdır.

Krom kaplı veya diğer araç parçalarının demonte edilmesine gerek duyulmamaktadır, zira sıvılarımız cam, cila ve suni madde üzerinde herhangi reaksiyon göstermemektedir ve bundan dolayı ne cila üzerinde ne de başka alanların üzerinde etkili olmazlar. Siz de böylelikle zamandan, masraftan ve hatta sabrınızdan tasarruf yapmış olacaksınız. Çünkü tüm parçalar demonte edilmeye karşı dayanıklı değildir!

Bu sistem ile her yerde çalışabilirsiniz ve bunun için bir atölyeye gerek duymazsınız ya da başka tedarikler yapmak durumunda kalmazsınız! Kaplama bir ömür boyunca dayanmaktadır, sıyrılıp kopmamaktadır. Daima memnun olan müşterilere sahip olacaksınız.

Sisteme komple donanımlı olarak 12 aylık veya 3 yıllık garanti, şahsi ve ücretsiz destekle birlikte sahip olacaksınız. Hemen bununla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

-Modeline göre –aşağıdakilerden oluşmaktadır:

– Cihazı ayarlamak için yüksek kaliteli çelikten şekillendirilmiş tekerlekli ve ergonomik oturma yeri
– 220 V kaplama sistemi, 4 anotlu, sıvılar için 4 plastik saklama kabı, elektrik bağlantı kablosu
– 500 ml temizleyici/ 500 ml sıyırıcı
– 500 ml aktivatör
-1- 250 ml Nikel ve 250 ml Bakır
– 250 ml veya 500 ml 24 K altın, 2.000 veya 5.000 € üzeri ciro için yeterli
– Anot tamponları
-Materyal çalışma levhalı tutma teknesi ve büyük tutma kabı
-Koruyucu eldiven ve bir koruyucu gözlük
-1 çalışma videosu ve Almanca olarak hazırlanmış kapsamlı el kitabı

Bu sistem için size 1 veya 3 yıl garanti verilmektedir
Size her zaman için ücretsiz olarak telefondan ve talep edilmesi halinde bizzat mahallinde destek veriyoruz.
Sizi bizzat bilgilendiriyoruz ve her zaman için ücretsiz meslek içi eğitim veriyoruz.
Tüm tüketim materyallerini ve yedek parçalarını getiriyoruz!
İstenmesi halinde sizi iş yerinin açılışında reklam tedbirlerinin alınmasında, fuarlarda destekliyoruz ve bizim koruma altında olan markamızı da kullanabiliyorsunuz. Posta kodunuz üzerinden bana yöneltilecek olan tüm siparişleri ve soruları direkt olarak size iletiyorum.

İlişikte ek olarak size çalışma modeli ve kazanç olanakları hakkında bazı bilgiler daha veriyorum.

Birinci şişe altını kullandıktan sonra, bu sisteme yapmış olduğunuz yatırımı ödemiş olursunuz, zira her bir cm² için materyal masrafı takribi 10 senttir! 1 Euro’ya ve daha fazlasına kadar olan satış her bir cm² civarındadır. Saatte 100 € tutarındaki ücreti de her durumda garanti altındadır!

Direkt olarak müşterinin yanında evde, karavanda, uçakta ve botta da çalışabilirsiniz. Bu sistem ile olan sınır ve olanaklar tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır: Golf sopası, çatal bıçak takımı, çay, yumurta, mücevher, saat, gözlük altlıkları, düğmeler, tutamaklar, bot parçaları, araçların iç ve dış kısımları, elektro bağlantıları, motosikletler, motor parçaları ve eksoz tertibatları, zira çok yüksek ısı dereceleri dahi altına herhangi bir şey yapamamaktadır, antikalar ve spor aletleri v.s.

Sizi, REAL GOLD EKİBİMİZDE selamlayabilmekten mutluluk duyarım. Siz de Real Gold trenine binin, yani geleceğin pazarına adımınızı atın! Altın binlerce yıldır patlıyor….

Daha ayrıntılı bilgi için bana her zaman telefonla ulaşabilirsiniz ve ayrıca sistemin bizzat tanıtımı için daima hazırım.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section parallax=”content-moving” parallax_image=”http://jthemes.org/wp/pergo/files/images/statistic.jpg” padding_class=”wide-70″ bg_class=”bg-dark” parallax_image_repeat=”” parallax_image_position=”50% 0″ parallax_image_attachment=”inherit”][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”“Merakın {yaratıclığı ve inovasyonu} yönlendirdiğine inanıyoruz.“” subtitle=”2008 Münih Milyoner Fuarında altın kaplama yatak (Fiyatı 500.000 €)
Altın kaplama Hummer H2 filosu, Rolls Royce Phantom komple altın kaplama
Vox Auto Mobile ve Best of 2008, Daimi olarak RTL ,Vox ve NTV yayın, kült olarak tekrarlandı.” tag=”h3:h3-lg” underline_color=”underline-image” highlight_text_color=”white”]<br />[/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section el_id=”blog”][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”{Popüler Blog} Yazılarımız” subtitle=”” tag=”h2:h2-xs”]<br />
[/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][pergo_posts][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section parallax=”content-moving” parallax_image=”http://jthemes.org/wp/pergo/demos/wp-content/themes/pergo/images/call-to-action.jpg” bg_class=”bg-dark” parallax_image_repeat=”” parallax_image_position=”50% 0″ parallax_image_attachment=”inherit”][vc_row][vc_column][pergo_call_to_action title=”İletişimde Kalalım!” lead_text=”Yeni insanlarla, yeni markalarla çalışmayı oldukça seven ekibimizle hemen temasa geçmek için formu doldurmanız yeterli!” subtitle=”” params=”%5B%7B%22icon%22%3A%22fa%20fa-angle-double-right%22%2C%22button_text%22%3A%22%C4%B0leti%C5%9Fime%20Ge%C3%A7%22%2C%22button_url%22%3A%22https%3A%2F%2Fkenankeskin.online%2Filetisim%22%2C%22button_target%22%3A%22_self%22%2C%22button_size%22%3A%22btn-md%22%7D%5D”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Real Gold Kaplama Hizmetlerimiz” subtitle=”Altın Kaplama-Desen Kaplama-Krom Kaplama”][/pergo_section_title][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image source=”media_library” image=”5328″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://realgold-turkiye.com/real-gold/”][vc_column_text]ALTIN KAPLAMA[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image source=”media_library” image=”5341″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://realgold-turkiye.com/sulu-kaplama-su-transfer-baski/”][vc_column_text]SULU-DESEN KAPLAMA[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image source=”media_library” image=”5358″ alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://realgold-turkiye.com/krom-boya-real-krom-nedir/”][vc_column_text]KROM KAPLAMA[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_section el_id=”blog”][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Popüler Blog Yazılarımız” subtitle=”” tag=”h2:h2-xs”][/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][pergo_posts][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Real Gold E-Ticaret Sitesi / Alisveris Merkezi” style=”gradient-custom” shape=”round” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.realgold-shop.net|title:Eticaret%20Sitesi%20|”][vc_btn title=”Real Gold Youtube Kanali – Videolar” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#ec37ef” gradient_custom_color_2=”#22f7f7″ shape=”round” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fuser%2FREALGOLDPLATING||”][/vc_column][/vc_row][vc_section padding_class=”wide-100″ bg_class=”bg-lightgrey” el_id=”contact”][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Yardıma mı ihtiyacınız var?” subtitle=”” tag=”h2:h2-xs”][/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-map-location” title=”Konum” subtitle=”Istanbul Avrupa YakasiKüçükçekmece / İstanbul” animation_delay=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-smartphone-3″ title=”Telefon” subtitle=”Telefon: 0212 698 85 60Mobil: 0541 966 12 74″ animation_delay=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-document” title=”E-Mail” subtitle=”info@realgold-turkiye.comdestek@realgold.com.tr” animation_delay=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-alarm-clock-1″ title=”Çalışma Saatleri” subtitle=”Pzrt- Cmrt: 09.00 – 18.00″ animation_delay=”300″][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][vc_column_text]Real Gold Hakkımızda – Kaplama hizmetleri ve Makina[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]