Altın Kaplama, Makinası ve Eğitimi

Altın kaplama makinaları eğitimi, Alman kalitesi ile Real Gold tarafından üretilmektedir. Dünya kalite standartlarında öncü olarak gelen firmamız artık Türkiye’de hizmetinizde.Altın kaplama ve altın kaplama eğitimi ile sınırsız kaynaklara sahip olabilirsiniz. Bu süreçte Real Gold her zaman yanınızda olacaktır. Ürünlerimiz çevre dostu olup Real Gold kaplama şirketi olarak daima arkasında durmaktayız.

Altın kaplama makinası alımında kaplama kullanımını bilmek veya çalışanlarınızdan birinin deneyim sahibi olması gerekiyor. Alınan bayilikler de 1 günlük altın kaplama kullanımının eğitimini vermekteyiz.

Mobil kaplama örneklerimizden sadece bazıları (Altın kaplama)

Krom Boya, geleneksel krom kaplamaya yegane alternatif olarak, metal, ahşap, fibeglass vs.. gibi her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanıp, uygulandığı parçalara gerçek krom kaplanmış görüntüsü verir. Krom kaplama faklı renklerde ve tonlarda uygulanabilir. Krom boya ayrıca krom kaplamaya göre çevre dostudur.

Altın kaplama ile kaplanan telefon örneğini altta görebilirsiniz. Bu sadece aklınıza gelebilecek bir alternatif ürün.

Araç aksesuarları, soğutucu ızgara, araç pervazları, jant, ayna dış kaplamaları, iç ve dış dekorasyon alanları bunlar altın kaplama yaptığımız otomobil ve motosiklet özel üretimlerine sadece birkaç örnek teşkil ediyor..

Yüksek sıcaklığa maruz kalan valf kapağı, eksoz kısmı ve diğer parçalar daimi bir şekilde altın kaplama yapabiliriz.

Almanya’da Alman kalitesi ile ürettiğimiz altın kaplama makinalarını Türkiye için hizmete sunuyoruz. Arge çalışmaları sonucunda ürettiğimiz özel boya ile gerçekleştirdiğimiz altın kaplamaların arkasındayız. Ürünlerimiz çevre dostu olup şık bir görüntü vermektedir.

Altın kaplama ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olamak için altın kaplama eğitim sitemize gidebilirsiniz..

Altın kaplama eğitimi

Altın kaplama ile ilgili aklınıza takılan ne varsa REAL GOLD ücretsiz olarak cevaplamak için hazır. Hemen altın kaplama ile ilgili sorunlarınızı çözelim. Bizi arayınız..

Altın kaplama makinaları eğitimi Real Gold ana siteye gitmek için lütfen tıklayınız.