Krom Boya, Kaplama, Tabancası, Makinası ve Eğitimi

Krom boya tabancası, Alman kalitesi ile Real Gold tarafından üretilmektedir. Dünya kalite standartlarında öncü olarak gelen firmamız artık Türkiye’de hizmetinizde. Krom boya tabancası, krom kaplama, krom makinaları ve krom boya eğitimi ile sınırsız kaynaklara sahip olabilirsiniz. Bu süreçte Real Gold her zaman yanınızda olacaktır. Ürünlerimiz çevre dostu olup Real Gold kaplama şirketi olarak daima arkasında durmaktayız.

Krom boya tabancası alımında tabanca kullanımını bilmek veya çalışanlarınızdan birinin deneyim sahibi olması gerekiyor. Alınan bayilikler de 1 günlük krom boya tabancası kullanımının eğitimini vermekteyiz.


Araba kaplama sergisinden örneklerimiz (Krom kaplama)

Krom Boya, geleneksel krom kaplamaya yegane alternatif olarak, metal, ahşap, fibeglass vs.. gibi her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanıp, uygulandığı parçalara gerçek krom kaplanmış görüntüsü verir. Krom kaplama faklı renklerde ve tonlarda uygulanabilir. Krom boya ayrıca krom kaplamaya göre çevre dostudur.

Real krom boya ile kaplanan aracımız Genevre fuarında sergide yerini almıştır. Yıl 2019.

Kendi üretimimiz olan krom kaplama makinaları

Araç aksesuarları, soğutucu ızgara, araç pervazları, jant, ayna dış kaplamaları, iç ve dış dekorasyon alanları bunlar krom kaplama yaptığımız otomobil ve motosiklet özel üretimlerine sadece birkaç örnek teşkil ediyor..

Yüksek sıcaklığa maruz kalan valf kapağı, eksoz kısmı ve diğer parçalar daimi bir şekilde krom kaplama yapabiliriz.

Almanya’da Alman kalitesi ile ürettiğimiz krom kaplama makinalarını Türkiye için hizmete sunuyoruz. Arge çalışmaları sonucunda ürettiğimiz özel krom boya ile gerçekleştirdiğimiz krom kaplamaların arkasındayız. Ürünlerimiz çevre dostu olup şık bir görüntü vermektedir.

Krom boya ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olamak için krom boya kaplama eğitim sitemize gidebilirsiniz..

Krom Boya Kaplama Tabancası Makinası Eğitimi

Real Krom Kaplama Krom Boya Boya Tabancaları

Krom kaplama ile ilgili aklınıza takılan ne varsa REAL GOLD ücretsiz olarak cevaplamak için hazır. Hemen krom kaplama ile ilgili sorunlarınızı çözelim. Bizi arayınız..

Krom kaplama Real Gold ana siteye gitmek için lütfen tıklayınız.