[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sulu Kaplama – Desen Kaplama
“Su Transfer Baskı Nedir?”

Sulu Kaplama – Desen Kaplama filmi hazır baskı yapılmış suda çözünebilen bir yapıdadır. Sulu Kaplama 31 derece ısıdaki suda tepkimeye uğrar ve üzerine uygulanan sulu kaplama aktivatörü ile film tabakası tamamen yok olur. Suyun üzerinde sadece boya kalır. Suya daldırılan sulu kaplama işlemi yapılan obje, aktivatörün yardımı ile boyanın kimyasına işler ve kalıcı olarak yapışır. Bu yapışma son kat olarak vernik uygulaması ile tamamen sabitlenir.

Desen kaplama kumaş ve sünger hariç hemen hemen tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilmektedir. Metal, plastik, ahşap, poliüretan ve strafor gibi tüm yüzeylere zemin hazırlık çalışmalarından sonra desen kaplama transferi gerçekleştirilir. Sulu kaplama işlemi koruyucu cilalama ile işlem sonlandırılır.

Sulu transfer
Desen kaplama

Sulu kaplama – Desen kaplama uygulama alanları:

Otomotiv, mobilya, elektronik eşya (LCD ve cep telefonu aksesuarları), radyatör kalorifer petekleri lavabo klozet kapakları ve diğer sektörler için eşsiz çözümler sunar. Ayrıcalıklı projeleriniz için destek vermekteyiz. Karbon kaplama tekdüze renk uygulamalarından farklı desen seçenekleri sunan 21. yüzyıl ürünüdür. Sulu kaplama uygulanacak yüzeyin fiziki şekli konusunda folyo kaplamanın dezavantajlarını avantaj haline getirir. Su transfer baskı girintili ve çıkıntılı yüzeylerde kalıcı uygulamalar karbon kaplama ile mümkündür. Kaplanacak eşyaların tüm yüzeyine aynı anda uygulama yapılabilmesi üstünlük sağlamaktadır.

Sulu kaplama kamuflaj desenlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

Desen Kaplama Kamuflaj Desenleri

Su Transfer Baskı

Desen kaplama makineleri Almanya’da bulunan şubemizde, tamamen firmamız tarafından üretilmekte ve uygulanmaktadır. Desen kaplama ürünlerimiz Alman kalitesi standartları ile üretilmektedir. Sulu kaplama makineleri veya ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Real Gold, kaplama ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Sulu Kaplama Örnekleri” subtitle=””]

Örnekler :

[/pergo_section_title][vc_images_carousel images=”6461,6459,6456,6454,6452,6450,6448,6446,6444,6441″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Real Gold Kaplama Hizmetlerimiz” subtitle=”Altın Kaplama-Desen Kaplama-Krom Kaplama”][/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_section el_id=”blog”][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Popüler Blog Yazılarımız” subtitle=”” tag=”h2:h2-xs”][/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][pergo_posts][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Real Gold E-Ticaret Sitesi / Alisveris Merkezi” style=”gradient-custom” shape=”round” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.realgold-shop.net|title:Eticaret%20Sitesi%20|”][vc_btn title=”Real Gold Youtube Kanali – Videolar” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#ec37ef” gradient_custom_color_2=”#22f7f7″ shape=”round” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fuser%2FREALGOLDPLATING||”][/vc_column][/vc_row][vc_section padding_class=”wide-100″ bg_class=”bg-lightgrey” el_id=”contact”][vc_row][vc_column][pergo_section_title title=”Yardıma mı ihtiyacınız var?” subtitle=”” tag=”h2:h2-xs”][/pergo_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-map-location” title=”Konum” subtitle=”Istanbul Avrupa YakasiKüçükçekmece / İstanbul” animation_delay=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-smartphone-3″ title=”Telefon” subtitle=”Telefon: 0212 698 85 60Mobil: 0541 966 12 74″ animation_delay=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-document” title=”E-Mail” subtitle=”info@realgold-turkiye.comdestek@realgold.com.tr” animation_delay=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][pergo_service_box style=”sbox-2″ align=”text-center” icon=”flaticon-alarm-clock-1″ title=”Çalışma Saatleri” subtitle=”Pzrt- Cmrt: 09.00 – 18.00″ animation_delay=”300″][/vc_column][/vc_row][/vc_section]