Real Gold Başarılar

Real Gold Şirketi (Since 2003) Avrupa’da kurulup , Altın kaplama, Karbon Kaplama ve Krom Boya sistemlerin dağıtımı konusunda uzman,bu alanda danışmanlık hizmetleri sunan bir kuruluştur.

Merkezi Almanya’ da olan, Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’ya ve orta doğu ülkelerine hizmet ve Bayilik veren profesyonel bir kaplama ve üretici şirketiyiz.

Krom Boya
Su transfer Baskı / Desen Kaplama
Boya Kabinleri
CNC Sistemleri
Araç Folyoları
Altın ve altının değişik karatları (beyaz altın, rose pembe altın, 18 ayar altın, 9 ayar altın), gümüş, krom, platin ve bir çok değerli metalin kaplanması uzmanlık sürdürmekteyiz.

İzinsiz Markalarımızı kullananlara Markaya Tecavüzden dava açılacaktır

ROYAL GOLD & REAL GOLD GROUP Dünya Liderliğini 28 Devlette ve 1000 üzerinde bayi ile Ticari Marka Lisanslı ve Avrupa ve Türkiye patenli sürdürmektedir.

Kaplatmak istediğiniz tüm metal ve sert plastik eşyaları altın, gümüş, platin gibi değerli metallerle kaplıyoruz.Ayrıca antika eşyaların, mücevherlerin restorasyonu ve elektronik aksamlar için iletkenlik arttırıcı kaplamalarda yapıyoruz.

Real Gold Başarılar – Markalarımız:

 

Real Gold – Royal Gold – Real Chrome – Krom Boya – Royal Exclusiv

**REAL GOLD BAYİLİK BAŞVURUSU İÇİN


info@realgold-turkiye.com


0541 966 12 74

Veya bize yazın biz sizi arayalım.

Real Gold marka tescil belgemiz ve sertifikalar

Marka tescil belgelerimiz ve sertifikaların izinsiz kullanımı yasaktır. İzinsiz kullanımı tespit edildiği takdirde tarafımızca avukatlarımız aracılığı ile dava açılacaktır.