Altın Kaplama Yapılan Ürünler Zarar Görürmü?

24 Ayar Altın Kaplama ürünlerinize zarar vermez .Elde yıkama ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Parlaklığını ve ışıltısını yitirmez.

Ne tür eşyalar kaplanabilir?

Hemen hemen, tüm metalik iletkenliği olan yüzeyler kaplanabilir. Araba logoları/amblemleri genellikle sert plastik üzerine nikel kaplamalı yapılır ve en üst yüzeyinde krom kaplama vardır. Biz kromu sökerek, nikel üzerine 24 ayar altın kaplıyoruz. Çünkü altının krom üzerinde yüksek oranda tutunurluğu yoktur fakat nikel üzerinde çok güçlüdür. Bazı alüminyum bazlı logolar/amblemler kaplamada verimsiz olabilir. Plastik cep telefonlarını altın kaplamayı önermiyoruz çünkü, her gün yoğun olarak cebinize ve çantanıza koyarken sürtünme, darbelere maruz kalmaları üzerindeki altının ömrünü kısa sürede azaltacaktır, cep telefonları için, sağlamlık, dayanıklılık, direnç gücü baz alındığında, metal aksamlı olanların altın kaplanmasını öneriyoruz.

Altın Kaplama Yapılan Ürünlerde Kararma Olur mu?

24 Ayar Altın Kaplama yapılan ürünleriniz de kararma ,paslanma oksitlenme kesinlikle olmaz. GARANTİLİDİR VE SERTİFİKALIDIR

Arabamın logosunu ve bazı aksamlarını veya diğer kaplamak için, bu parçaları sökmek zorunda mısınız?

Hayır. Logolar dahil, arabanızın iç ve dış alanındaki aksamındaki bir çok parçayı yerinden ve ev eşyalarında muslukları, havlulukları, kapı kollarını sökmeden, döşemelerinize ve yüzey boyanıza zarar vermeden, 24 ayar altın, gümüş, krom, bronze, platin kaplayabiliyoruz.

Banyolardaki armatürleri ve havlu radyatörlerini altın kaplatmak istesem onları da sökmeden kaplayabilir misiniz?
Evet, onları da sökmeden oldukları yerde kaplayabiliriz

24 Ayar Altın Kaplama Yapılacak Ürünlerde Boyut Sınırı Var mı?

Ufak bir paradan ,bir ev çatısına kadar 24 Ayar Altın Kaplanır Boyutta sınır yoktur .

24 Ayar altın, Gümüş, Krom, Bronze gibi kaplamaların ömrü ne kadar?

Yaptığımız kaplamalar kesinlikle dökülmez ve soyulmaz fakat bu servis için kısıtlı hayat boyu garanti veriyoruz. Korkusuzca araba yıkama servisine gidebilirsiniz, fakat arabanızın boyasının nasıl korunması gerekiyorsa, altın içinde aynı korumalar ve bakımlar yapılmalı. Gerekli bakımlar yapıldığında, kaplanan alan ömür boyu zarar görmeyecektir.
Araba boyası örneğinde olduğu gibi, aynı şey cep telefonlarında, müzik aletlerinde, golf sopalarında, mutfak/banyo armatürlerinde ve birçok farklı eşyada da geçerlidir. Ne kadar bakımını yaparsanız üzerindeki kaplama o kadar dayanıklı kalır.

24 Ayar Altın kaplama yaptırmak pahalı mı?

Hem evet, hem hayır. Evet çünkü, kullandığımız ham madde %100 24 ayar saf altın, gümüş, bronze, krom vs. Hayır çünkü, 24 ayar altın kaplama aksesuar veya bir eşya sipariş ettiğinizde bizim fiyatımızdan çok daha fazla bir ücrete mal olacaktır.
Buna ek olarak, arabanızın amblemini,musluklarınızı veya kapı kollarınızı kaplarken yerinden söküp tekrar monte etmek için uğraşmadığımız için hem zamandan tasarruf ediyorsunuz hem de arabanızın boyasına ve kaportasına hiç bir zarar gelmemiş oluyor.

Aracın boyasına zarar vermeden üzerindeki logoyu nasıl kaplıyorsunuz?

Çalışmalarımızda, aracın boyasını ve çevreyi etkilemeyecek ithal su bazlı solüsyonlar kullanıyoruz. Solüsyonlar sadece iletken metallerle iletişime geçer. Aracın boyası iletken özelliği taşımadığı için kaplama işleminden etkilenmez.

Banyom için yeni armatürler aldım, bunları monte etmeden önce kaplatmak istiyorum fakat size çok uzağım. Hizmeti satın aldığınız gün, kargo firması evinizden armatürleri teslim alacak ve 3-5 iş günü içerisinde size kaplanmış olarak geri getirecektir.

Altının rengi atar mı?

Hayır, altın oksitlenmez veya renk atmaz. Fakat eğer altın çok ince bir tabaka halinde kaplanırsa alt tabakadaki nikeli açığa çıkaracak gözenekler oluşur. Altın tabakasının altındaki nikelin bozulması zamanla altın üzerinde gözle tek tek görülmeyen binlerce çukur oluşmasına sebep olur, böylece gözle bakınca altının renk attığı izlenimi oluşur. Bir diğer sebebi de yıpranma ve aşınmadan solayı altın tabakasının eskisi kadar kalın ve parlak olmamasıdır.

Altın dışında farklı metal kaplamalar da yapıyor musunuz?

Bakır, krom, gümüş, bronze, altın dört renkte (beyaz /yesil/pembe/kirmizi),siyah krom, ve carbonu altin kaplama şuanda yaptığımız kaplamalar arasında.

Şirketinize çok uzağım, servislerinizden nasıl faydalanabilirim?

Yaptığımız işte iyi olmamızın sebebi müşterilerimize sınırsız çözüm üretebilmemizdir. Eğer İstanbul dışında ikamet ediyorsanız, birçok müşterimizin yaptığı gibi siz de ürünlerinizi kargo ile bize ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz hizmeti satın aldığınız gün kargo sizden ürünü teslim alıp, takip eden 3-5 iş günü içerisinde ürününüzü size geri getirecektir. Unutmayın, REAL GOLD SIRKETI sadece 1 gün uzakta…

Real Gold Kaplama Hizmetlerimiz

Altın Kaplama-Desen Kaplama-Krom Kaplama

aksesuar kaplama

ALTIN KAPLAMA

SULU-DESEN KAPLAMA

KROM KAPLAMA

Popüler Blog Yazılarımız

Krom Boya Kaplama Nasıl Uygulanır?
Krom Boya Kaplama Nasıl Uygulanır?

Krom Boya Nasıl Uygulanır? Kaplama sektörü içerisinde en çok tercih edilen yöntemin krom kaplama olduğunu biliyoruz. Çünkü bu...

Elektrolit temizleyici ne için kullanılır?
Elektrolit temizleyici ne için kullanılır?

Elektrolit Temizleyici ne için kullanılır? tamamen güvenli ve zararsız sadece iletken malzemeyi iyice temizlemek ve yağdan arındırılmış ve boyalar...

Mobil kaplama nedir?
Mobil kaplama nedir?

Mobil kaplama nedir? Mobil kaplama nedir, telefonunuza hiçbir zarar vermeden yapılan bir kaplama işlemidir. Özgün tasarımlar ile mobil...

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Konum

Istanbul Avrupa YakasiKüçükçekmece / İstanbul

Telefon

Telefon: 0212 698 85 60Mobil: 0541 966 12 74

E-Mail

info@realgold-turkiye.comdestek@realgold.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrt- Cmrt: 09.00 - 18.00