Krom Boya Kaplama Makinesi

Krom boya kaplama makinesi kaplama alanlarında en sık kullanılanlar arasında yer almaktadır. Bunların en başlıca sebepleri kromun paslanmaz ve yıpranmaz özelliğinin olmasıdır. Bunun yanı sıra krom madeni oldukça serttir ve soğuk veya sıcak havaya karşı güçlüdür. Krom boya kaplaması ile birçok maddenin kaplanmasına engel olabilirsiniz.

MÜŞTERİ DESTEK & SATIŞ

0850 840 7990

Krom boya kaplaması ile hem maliyetten kar edebilir hem de şık görünüş elde edebilirsiniz. Farklı renklerde krom boya kaplama yapılabilmektedir. Boyanın türü ve uygulama şekli boya çeşidine ve türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle firmamızdan krom boya kaplama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hangi amaçla krom boya kaplama yaptıracağınızı belirterek bizimle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.


KROM BOYA EĞİTİMİ

KROM BOYA NEDİR?

Krom Boya Nasıl Uygulanır?

Krom boya, geleneksel krom kaplamaya yegane alternatif olarak, metal, plastik, ahşap, fiberglass vs. gibi her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanıp, uygulandığı parçalara gerçek krom kaplanmış görüntüsü verir. Farklı renklerde ve tonlarda uygulanabilir. Krom boya ayrıca krom kaplamaya göre çevre dostudur.

Krom Boya Hangi Malzemeler Üzerine Yapılır?

Cam, ahşap, polyester, seramik, plastik, poliüreten, fiber vb malzemeler üzerinde yapmış olduğumuz krom kaplama çalışmalarını sizlerin getirmiş olduğu ürünlere özenle uygulamaktayız.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, bölgemde krom boya sistemini kurmak istiyorum. Şartlar neler?

Öncelikle söz konusu sistemi kurabilmek için yaş boya tabancası kullanmayı bilmeniz şarttır. En azından personelinizden birinin bu beceriye sahip olması gerekir.

Oto jantını Krom Boya ile Kaplamak?

Real Krom Kimyasalları ile her türlü jantları kaplayabilirsiniz.

Real Gold Kaplama şirketinin sunmuş olduğu son kaliteli ürünleri, korkusuz istediğiniz ürünü kaplayabilir ve gönül rahatlığı ile müşterilerinize teslim edebilirsiniz.