Elektrolit temizleyici ne için kullanılır?

Elektrolit Temizleyici ne için kullanılır? tamamen güvenli ve zararsız sadece iletken malzemeyi iyice temizlemek ve yağdan arındırılmış ve boyalar veya mürekkepler gibi diğer maddelerden, temizlemek için kullanılır.
 

Elektrolit temizleyicinin faydası nedir?

10-12 volt arasında, elektrik kullanılarak, kir ve inatçı kalıntıları  kaldırır ve aktivasyon öncesi metal oksit katmanları azaltır
 
Elektrolit Temizleyici, tüm alt tabakalara uygulanabilir. Temizlenmiş kolayca kararmış gümüşü temizler ve bakır ve pirinç oksit tabakasını da kaldırır.

Ürünü satın almak için tıklayınız.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Müşteri destek ve satış işlemleri için

0850 840 7990

Krom Boya, Kaplama, Tabancası, Makinası ve Eğitimi

Krom boya tabancası, Alman kalitesi ile Real Gold tarafından üretilmektedir. Dünya kalite standartlarında öncü olarak gelen firmamız artık Türkiye’de hizmetinizde. Krom boya tabancası, krom kaplama, krom makinaları ve krom boya eğitimi ile sınırsız kaynaklara sahip olabilirsiniz. Bu süreçte Real Gold her zaman yanınızda olacaktır. Ürünlerimiz çevre dostu olup Real Gold kaplama şirketi olarak daima arkasında durmaktayız.

Krom boya tabancası alımında tabanca kullanımını bilmek veya çalışanlarınızdan birinin deneyim sahibi olması gerekiyor. Alınan bayilikler de 1 günlük krom boya tabancası kullanımının eğitimini vermekteyiz.