Mobil kaplama nedir?

Mobil kaplama nedir?

Mobil kaplama nedir, telefonunuza hiçbir zarar vermeden yapılan bir kaplama işlemidir. Özgün tasarımlar ile mobil kaplama işlemi için altın (nano), krom ve desen kaplama yapılabilir. Mobil kaplama telefonunuzu kötü hava şartlarından ve darbelerden koruyacaktır. Kendi tarzınıza uygun tüm renk ve tasarımları bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız

Bayilik başvurusunda bulunmak için tıklayınız..

MÜŞTERİ DESTEK & SATIŞ


Mobil kaplama nano teknoloji

Teknolojik olanakların her geçen gün daha da ileri seviyeye taşınmasıyla birlikte, Nano teknoloji mobil kaplama işlemleri de daha pratik ve daha iyi yöntemlerde uygulanmaya başlamıştır. Öyle ki mobil kaplama denildiği zaman akıllara; fırça kaplama ve de seçici kaplama gibi farklı isimlendirmeler de gelebilmektedir. Peki son zamanların en trend uygulamaları arasında yer alan Nano teknoloji mobil kaplama tam olarak nedir, nasıl ve nerelere uygulanır?

Kimi zaman gerek kromdan yapılmış heykel vb. gibi objeleri, kimi zamanda araçlarımızı farklı renklerde görmek ihtiyacı hissedebiliriz. Böyle durumlarda hem şık hem de gerçekmiş gibi estetik bir görünüm yakalayabilmek için Nano teknoloji mobil kaplama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aslına bakıldığında bu teknolojinin tam manasıyla yine Nano teknoloji ürünlerinden biri olarak bilinen altın kaplama solüsyonları ve de mobil kaplama redresörü olarak bilinen alüminyumun dışında kalan neredeyse tüm metal parçaların 24 ayar altın ile kaplanması işlemidir diyebiliriz. Ortalama olarak 69’lı yıllardan bu yana dek geliştirilerek sürdürülmüş bir teknoloji olmasına karşın, alanında deneyimli kişiler tarafından uygulanmadığında bazı sorunlar ile de karşı karşıya gelmek kaçınılmaz olacaktır.

 

Krom boya kaplama hakkında bilgi almak için tıklayınız.