Soft Boya Kaplama

Soft boya kaplama

Soft Boya Kaplama kaplandığı yüzeylerde kadife, nubuk veya insan teni benzeri bir temas duygusu veren, son derece dayanıklı, UV Isigina dirençli, sonsuz RAL renk seçeneği olan, her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanabilen özel bir boyadır.

Soft boya renkleri

İstediğiniz her renk Soft boya türü mevcuttur.

DaSoft boyama

Soft Boya, Real Gold şirketi tarafından Alman kalitesi ile üretilmektedir.

DaSoft boya nedir?

Real Soft Boya kaplandığı yüzeylerde kadife, nubuk veya insan teni benzeri bir temas duygusu veren, son derece dayanıklı, UV Isigina dirençli, sonsuz RAL renk seçeneği olan, her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanabilen özel bir boyadır.

MÜŞTERİ DESTEK & SATIŞ

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Krom boya nedir? hakkında bilgi almak için tıklayınız..

REAL GOLD  SU TRANSFER BASKI FILMLERI -SULU KAPLAMA

Real Gold alman kalitesi ile ürettiği desen kaplama tasarımları ile karşınızda. Sulu transfer kaplama ürünlerimiz Almanya’da bulunan fabrikamızda üretilmektedir. Bu yazımızda sizlere desen kaplamada tasarımları göstereceğiz.

Hangi eşyalar ile Desen – Sulu kaplamayapabilirsiniz;

Silah sulu kaplama, Motosiklet sulu kaplama, Aksesuar sulu kaplama, Telefon sulu kaplama, Telefon Kılıfı sulu kaplama ve diğer tüm eşyalarınızı kaplatabilirsiniz.

MÜŞTERİ DESTEK & SATIŞ

0850 840 7990

Desen Kaplama Kamuflaj Desenleri

Sulu transfer kaplama ile ilgili aklınıza takılan bir soru olduğunda ücretsiz olarak Real Gold Kaplama olarak cevap verebiliriz.

Diğer sulu transfer kaplama tasarımlarını incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom Boya Kaplama

Krom madeni kaplama alanlarında en sık kullanılanlar arasında yer almaktadır. Bunların en başlıca sebepleri kromun paslanmaz ve yıpranmaz özelliğinin olmasıdır. Bunun yanı sıra krom madeni oldukça serttir ve soğuk veya sıcak havaya karşı güçlüdür. Krom boya kaplaması ile birçok maddenin kaplanmasına engel olabilirsiniz.

Krom boya kaplaması ile hem maliyetten kar edebilir hem de şık görünüş elde edebilirsiniz. Farklı renklerde krom boya kaplama yapılabilmektedir. Boyanın türü ve uygulama şekli boya çeşidine ve türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle firmamızdan krom boya kaplama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hangi amaçla krom boya kaplamayaptıracağınızı belirterek bizimle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

MÜŞTERİ DESTEK & SATIŞ

0850 840 7990

Sulu Kaplama Nedir?