Real Gold Türkiye Altın Kaplama

24 AYAR PROFESYONEL ALTIN KAPLAMA

REAL GOLD sanattan mimariye,süs eşyasından mücevhere,günlük hayatta kullanılan diğer eşyalara kadar kalite zenginliğinin göstergesidir ALTIN !

Annenize , babanıza, arkadaşınıza, eşinize veya sevgilinize doğum günlerinde veya özel günler de aldığınız ve hediye edeceğiniz hediye olabilir. Bu hediyeyi biz size Altın, Platin, Nikel ,Krom, Gümüş kaplayıp hem daha kalıcı ve daha şık ve güzel görünüm kazandırabiliriz.

Yaptıklarımız ve yapacaklarımız sizin düşünce ve hayalleriniz ile sınırlı değildir. Günlük hayatta kullandığınız eşyalardan, uzun süre saklayacağınız değerli eşyalarınıza, ticaretiniz de kullandığınız ürünler ve dekorasyon nesnelerinize kadar , aklınıza gelen her şeyi 24 Ayar Altın, Platin, Gümüş, Krom, Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.

Bu çalışmalarımızı sökmeden , kendi yerinizde yapabiliriz.
sıvılarımızı boyaya, cama, plastiğe ve ahşap gibi maddelere işlemediği için,ürünü sabit yerinde sökülmeden de istediğiniz HAS Maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapılan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doğanın bütün şartlarına (yağmur, fırtına, kar) yüksek ısıya (800 derece) ve soğuğa dayanıklıdır.

Bizim Kaplama Sistemimizle ufak bir kuruşdan , komple bir Arabaya ve Minare kubbesine kadar kaplayabiliriz (havuz sistemiyle imkansız bir şey).Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organizasyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekommunikasyon, Kozmetik, Taki, Medikal sektörlere verdiğimiz sektörlerden sadece birkaçı.

AVRUPA CEVRE BAKANLIĞINDAN ONAYLI OLAN SIVILARIMIZ TAMAMEN ZARARSIZ VE ZEHİRSİZDİR.

KAPLAMA YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER GARANTİLİ VE SERTİFİKALIDIR !!!