Real Krom Krom Boya

Krom Boya

Dünya Teknolojisinde yeni bir nokta…..

Ahsap,metal,plastik,foambord (strofor) ve benzeri maddelerden üretilmis malzemelere gercek krom görüntüsü verebilen REAL CHROME teknolojise artik Türkiye`de…
Bu yepyeni teknoloji ile krom görüntüsü alam malzemeler esnemeye ve cizilmeye karsi dayanikli olup paslanma ve korozyona karsi 10 yil mukavemetlidir.
Krom üstü reklendirmeye platin,kirmizi,mavi,siyah,beyaz,turuncu reklerini alan maddeler, en canli krom renkleriyle son derece göz alici bir görünüm kazanir.

Real Chrome Dünyadaki en hizli krom kaplama teknolijisidir !

Bu sistem sayesinde her türlü malzemeye,ayrik yapmaksizin krom ve krom renkleri uygulayarak mükkemmel sonuclar elde edebilirsiniz.
Bilinen krom kaplamatekniklerinden tamamem farkli olan bu yeni teknoliji sayesinde zamanandan ve maliyetten maksimum ölcüde tasarruf edebilirsiniz.
Uygulamasi son derece kolay olan ve özel bir ustalik gerektirmeyen Real Chrome teknolojisi ile ufkunuzu istediginiz kadar genis tutarak uygulama yapacaginz sektörü siz belirleyebilirsiniz.

Ve bir mucize daha… Krom alt zeminli her türlü plastik ve metal parcalara 3 dakika gibi kisa bir sürede, altin ve kaplama görüntüsü verebilen dünyadaki tek sistem de Real Chrome teknoliji ile artik Türkiye`de.